Hotel Mariánské Lázně Saint Moritz
Hotel Saint Moritz ubytování Mariánské Lázně Aktuální počasí skoro zataženo
Aktuální počasí
Denní tepl.: 4 °C
Noční tepl.: 0 °C
Vítr: 16 m/s
 
Doporučte tyto stránky:

Hotel Saint Moritz / Mariánské Lázně

Nechte se hýčkat nadstandardními službami, které nabízí St. Moritz, luxusně zařízený spa a wellness hotel, nacházející se v klidné části Mariánských Lázní obklopen krásnou a svěží přírodou. Svým individuálním přístupem, osobním způsobem komunikace a osobitým stylem posunuje hranice v poskytování služeb a zaručuje Vaši maximální spokojenost.

Ubytování:
V hotelu St. Moritz jsou vítány jsou rodiny i s malými dětmi. Krásného počasí můžete využít nejen k procházkám, ale i ke hře tenisu na blízkých kurtech či golfu na hřišti, kde jej hrával sám britský král. O

Vaše pohodlí budou pečovat přátelští hostitelé, kteří Vám rádi nabídnou komfortní ubytování v 17 pokojích a jednom apartmánu, které jsou plně vybveny vším potřebným.

Gastronomie:
Elegance kožených křesel, stříbra a skleněných pohárů v kombinaci se znamenitou domácí českou i mezinárodní kuchyní pečlivě připravenou z čerstvých a kvalitních surovin, pro vás bude potěšením, na které si rádi zvyknete. Vychutnat si můžete skvělá regionální vína od moravských vinařů, neodolatelné domácí dorty, koláče a deserty, jablečný bio mošt i vborné paštiky - specialita hotelu.

Spa a Wellness:
Vzdušný prosklený komplex plný světla a vůně s krásným výhledem do okolní přírody, vybavený nejmodernější rehabilitační technikou - nabízí řadu lázeňských i wellness procedur. Vybrat si můžete z rozsáhlé nabídky - koupele, klasické i netradiční masáže, elektroterapie, laser terapie, vodní gymnastika a řada dalších.

K dispozici je pro i lékař, který po podrobné vstupní kontrole pro Vás sestaví optimální léčbu včetně dietního programu. V budově se nachází bazén s protiproudem, masážním vodopádem, nádherným výhledem a sauna. Vítejte ve světě harmonie a nechte se hýčkat.
Hotel Mariánské Lázně Saint Moritz - disponuje restauracíHotel Mariánské Lázně Saint Moritz -  je k dispozici připojení na internetHotel Mariánské Lázně Saint Moritz - přijímá creditní karty Eurocard/MastercardHotel Mariánské Lázně Saint Moritz - přijímá kreditní karty VISAHotel Mariánské Lázně Saint Moritz - přijímá kreditní karty American ExpressHotel Mariánské Lázně Saint Moritz - Televize umožňuje příjem satelitních programůHotel Mariánské Lázně Saint Moritz - Pokoje jsou vybaveny televizoremHotel Mariánské Lázně Saint Moritz - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Mariánské Lázně Saint Moritz - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouHotel Mariánské Lázně Saint Moritz - na pokojích je telefon